• GREEN CARD 2018 SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Başvuruları 2017 Kasım ayında tamamlanan DVLottery 2019 sonuçları 15 Mayıs 2018 itibariyle açıklanmaya başladı.
  Her yıl 55.000 kişiye Amerikan rüyasının kapılarını aralayan Green Card dünyanın farklı ülkelerinden milyonlarca başvuru alması ile insanların hayallerini süslemeye devam ediyor. Geçen yıl Mayıs ayının ilk haftasında açıklanan sonuçlar bu sene başvuru sürecinde ki sistemsel sıkıntılardan dolayı daha geç açıklandı.
  Sizler de Green Card kazandıysanız ve bundan sonra ki süreçte güvenilir danışman firma arıyorsanız Vizeder'e ulaşabilir ve ücretsiz yönlendirme isteyebilirsiniz.

  Green Card Kazanma Sonrası Çoğu Kişinin Merak Ettiği Bazı Soruları Cevaplayacak Olursak;

  Green Card Sonucumu Nerden Kontrol Edebilirim ?
  Dvlottery sitesinden Green Card Sonucunuzu Kontrol Edebilir veya vizeder formunu doldurarak ücretsiz şekilde bizim kontrol etmemizi isteyebilirsiniz. Green Card kazanmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir. ( Green Card Sonuçları Kontrol Sistemi )
  Konfirmasyon numaramı unuttum; ne yapmalıyım ?
  Konfirmasyon numaranızı tekrardan sistem üzerinden alabilirsiniz; lütfen linke tıklayınız.
  Green Card Kazandım; Şimdi Ne Yapmalıyım ?
  Green Card kazanmanız kesin olarak Green Card alacağınız anlamına gelmemektedir; Green Card kazandığınızı öğrenmeniz sonrası yetkili bir firma aracılığıyla gerekli çalışmalara hemen başlamanızı önermekteyiz; firma yönlendirmeleri için (telefon, whatsapp ve mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz. )
  Green Card Danışmanlık Firmaları Ne Yapar ?
  Green Card başvurularınız veya kazanma sonrası işlemlerinizde tüm süreci sizin adınıza yürütür. ds 260 formu doldurulmasıyla başlayıp fiziki green card'ınızı alacağınız sürece kadar tüm süreçte yanınızda olur.
  Green Card Kazananları Nasıl Bir Süreç Bekliyor ?
  Green Card Kazanma Sonrası işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayıp Amerikan rüyasına ilk adımı atabilirsiniz; daha önce vizeder yönlendirmesi ile Green Card sahibi olan adayımızın deneyimlerini youtube'dan inceleyebilirsiniz. ( Green Card Kazanlar ) 
  Green Card İçin Tekrar Ne Zaman Kayıt Yaptırabilirim ?
  Green Card kayıtları her yıl Ekim-Kasım ayları arasında gerçekleşmektedir; sizler de Green Card başvurusunda bulunmak istiyorsanız linkimizi inceleyebilirsiniz.
  Green Card İçin Üniversite Mezuniyeti Şart mı ?
  Hayır Green Card başvurusu için ve kazanmak için üniversite mezun şartı aranmamaktadır. Lise veya üniversiteden her mezun green card başvurusunda bulunabilmektedir.
  Green Card Kazandığımı Nasıl Anlayabilirim ?
  Green Card kazandığınız zaman karşılaşacağınız süreci ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

  Case Number Nedir ?
  Case number green card kazananlara verilen ilk dört hanesi çekiliş yılının olduğu daha sonra green card talihlisinin ülkesinin bağlı olduğu kıtanın belirtildiği 3 sıfır sonrasında ise talihlinin çekiliş sırasının olduğu ve muhtemel mülakat tarihinin geçmiş yıllar baz alınarak tahmin edildiği  özel rakamdır. Örnek verecek olursak Türkiye'den kazanan bir talihlinin case number'ı bu yıl için; 2019EU00012345 şeklindedir.
  DS260 Formu Nedir ?
  DS260 formu green card kazandıktan sonra başlatılan süreçte tamamlanması gereken ilk formdur. Bu formu tecrübeli bir firmadan danışmanlık alınarak doldurulmasını özellikle önermekteyiz; çünkü ilk tamamlanması gereken form olan ds 260 formu titizlikle doldurulmalır; bu formda yapılacak bir hata green card sürecinin olumsuz noktalanmasına sebeb olabilmektedir.
  ds 260 formu Hatalarında Ne Yapılmalı ?
  ds 260 formu editlenebilir; bu konuda bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 • 0 comments:

  Post a Comment

  Powered by Blogger.