• Green Card Sonuçları 19:00'da Açıklandı

  2017

  Başvuruları Ekim-Kasım 2016 da gerçekleştirilen Green Card 2018 başvuruları sonuçları 2 Mayıs 2017 Türkiye saati ile 19:00'da açıklandı.
  Dünya genelinde 55.000 kişinin Türkiye'den ise 3.500 kişinin kesin olarak almaya hak kazanacağı Green Card için erken başvuru büyük önem taşıyor.
  Her yıl Türkiye'den ortalama 7.000 kişiye Green Card çıkmasına ragmen geç davranılması sebebiyle bu sayı yarı yarıya düşmekte ve ortalama 3.500 kişi kesin olarak Green Card'ını alabilmektedir.

  Sayı Neden Düşmekte

  Çoğu kişinin aklına takılan bir soru olan Green Card talihlilerinin bu kadar azalmasının sebebini şu örnekle açıklayabiliriz; bir kişiye Green Card çıkması sonrası başvuru sırasına göre mülakat tarihi verilmekte ve talihli bu mülakat tarihine göre Amerika Ankara Büyükelçiliği'ne gitmekte; son işlemlerini tamamlamaktadır. Bu mülakatlar sonrası kontenjan dolması ile mülakatlar kapanmaktadır. Bu durumdan dolayı Green Card çıkması sonrası hızlı davranmak ve bir an önce işlemlere başlamak çok önemlidir.

  Sonucunuzu Hızlıca Öğrenin

  Green Card sonuçlarının açıklanması sonrası milyonlarca kişinin bir anda sisteme yüklenmesi sonrası sistem de yoğunluk yaşanabilmekte ve sonuçları öğrenmekte sıkıntı yaşanabilmekte; bu durumu aşmak için aşağıda ki formumuzu eksiksiz doldurmanız durumunda sizin için sonuçlarınızı kontrol edebilir ve sizi hızlı şekilde bilgilendirebiliriz.
 • 5 comments:

  1. Merhabalar Green Card kazandım; sonra ki işlemler için hangi firmayla çalışmamı önerirsiniz ?

   ReplyDelete
   Replies
   1. Öncelikle hayırlı olsun Ahmet bey; konuyla ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz; http://www.vizeder.org/2017/05/en-guvenilir-green-card-firmalar.html

    Delete
  2. ben de geen card kazandım ama ds 260 formu için giriş yapınca sok oldum esim ve benim adım aynı bu hatayı nasıl yaptım hatırlamıyorum ben kendi bilgilerimi girerken ekran dondu sonra tekrar geldi onume yıne ad soyad vs gelice benim bilgilerim silindi sandım ve tekrar kendi bilgilerimi girmişim simdi fark ettim bunu düzeltme sansım var mı yoksa hakkım kaybolacak mı

   ReplyDelete
   Replies
   1. Derya hanım iletişim bilgilerinizi info@vizeder.org a atarsanız; size dönüş sağlayalım

    Delete
  3. I am poor man.I complete my education.

   ReplyDelete

  Powered by Blogger.