• En Güvenilir Green Card Firmaları

  Büyük bir maratonun sonuna gelindi ve aylardır beklenen Green Card sonuçları açıklandı.
  Green Card kazananlar; Green Card kazandım şimdi ne yapmalıyım diye düşünürken, Green Card kazanamayanlar bundan sonra ki süreçte yapacakları başvurular için hazırlanmaya başladı.

  Green Card Firmaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Green Card başvurularında ve başvuru sonrası işlemlerde danışman firmaların önemi inkar edilemez. Fakat bu firmaları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özel noktalar vardır. Öncelikle başvuru yapacağınız firmayla ilgili internetten detaylı bir araştırma yapılabilir ve eski müşterilerinin yorumları okunabilir; ikinci olarak firmanın web sitesinin kalitesine dikkat edilebilir. Öyle kötü tasarımlı web siteler olabiliyor ki; adeta bana başvurudan sonra ulaşamazsınız mesajını veriyor.


  Bizler Vizeder olarak tüm bu işlem ve araştırmaları sizin adınıza yapmakta ve sizi en uygun,güvenilir firmalara yönlendirmekteyiz.
  *Eğer sizler de Green Card kazandım şimdi ne yapmalıyım diyorsanız veya bu çekilişte kazanamadım yeniden başvuru yapmak istiyorum fakat uygun firma hangisi bilemiyorum diyorsanız; aşağıda ki formu doldurabilirsiniz; Vizeder olarak size en uygun firmaları kısa sürede yönlendirebiliriz. • 0 comments:

  Post a Comment

  Powered by Blogger.