• AMERİKA TURİST VİZESİ

  Amerika'da tatil,iş veya sağlık gibi sebeblerle gitmek istiyorsak mutlaka Amerika turist vizesine sahip olmamız gerekmektedir.
  B1/B2 olarak adlandırılan bu vize türüne eksiksiz bir şekilde sahip olmak için danışman bir firmayla çalışmanızı önermekteyiz.
  Bu danışman firma sizi doğru şekilde yönlendirecek ve hata yapmanızı önleyecektir.  AMERİKA TURİST VİZESİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  Öncelikle pasaportunuzda eskiye ait vizeler olması işinizi kolaylaşıracaktır; tabi bu vizelerin batı ülkesi olması gerekmektedir; yani avrupa ülkelerine girmenizi sağlayacak Schengen vizeleri Amerika turist vizesi almanızı kolaylaştırırken; İran, Irak gibi sorunlu ülkeler kategorisindeki bir ülkeden vizenizin olması ise işinizi oldukça zora sokacaktır.
  Bununla birlikte daha önce Schengen vizenizin olması Amerika turist vizesini kesin olarak alacağınız anlamına gelmezken; sıkıntılı ülkelerini vizelerinin bulunduğu pasaportla kesin olarak red alacağınız düşünülmemelidir.
  Turist vizesi alıp almama durumu tamamen sizin mülakattaki durumunuza ve mülakat yapan görevliye vereceğiniz güvenle alakalıdır.

  NERDEN BAŞLAMALIYIM

  Öncelikle güvenilir bir danışman firma bulmalı ve işlemlerinizi birlikte yürütmelisiniz; onlar deneyim ve tecrübeleriyle size yardımcı olacaklardır. Hangi firmadan danışmanlık alacağınıza karar veremediyseniz bize mail atabilirsiniz; size en kısa sürede dönüş sağlayabiliriz.
  Sıkıntı olabilecek bir ülke vizesi olması durumunda pasaportunuzu yeniden çıkartabilirsiniz.
  Uçak biletinizin gidiş, dönüş olması size büyük avantaj sağlar.
  Ülkeye geri döneceğinize dair destekleyici belgeler faydalı olacaktır; (iş yeri izin belgesi, tapu kayıtları gibi)
  Ülkeye geri döneceğiniz güvenini verdikten sonra turist vizesi almak zor değildir.
  Şimdiden iyi tatiller dileriz :)
 • 0 comments:

  Post a Comment

  Powered by Blogger.